Mokasyny damskie – przebój przyszłych wakacji 2020?

Różowe mokasyny Celia

Obuwie dla kobiet…temat rzeka. Nie jedna szafa już się zapełniła, bo kobieta skusiła się na kolejną parę. Jedną z tych par mogą być mokasyny damskie. Tak, tak mokasyny. Eleganckie czy mniej formalne. Wzorzyste czy jednolite, skórzane bądź lniane. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Co wybrać na wakacje 2020

Damskie mokasyny wpisują się idealnie w trendy na nadchodzący sezon wiosna/lato. Projektanci prześcigają się, aby to właśnie ich markę kobiety włożyły na swoje stopy. Zbliżający się sezon przynosi kolory w odcieniu safari. Piaskowe barwy, zielone i khaki będą wieść prym na naszych ulicach. Kobiety dobrze czujące się w odważnych wzorach wybiorą kraty i grochy. Asymetryczne wzory będą nader widoczne w przyszłorocznych kompozycjach. Komu nie zabraknie odwagi ten wybierze styl jungle cechujący się tropikalnymi wzorami. Jennifer Lopez to Twoja idolka? Wyglądaj jak ona i postaw na wakacyjne desenie. Styl marynistyczny jest idealnym stylem do którego można wybrać mokasyny damskie. Granaty, biele, paski poprzeczne nadają charakter każdej damskiej stylizacji. Chcesz wyglądać lekko i swobodnie – to jest look dla Ciebie.

Wieczorowe wyjścia to twoje drugie imię? Wybierz model z cekinami. Styl glamour to dobry wybór, by wieczorem być w centrum uwagi. Kochasz zwierzęta i lubisz drapieżny styl? Mokasyny w zwierzęce cętki lub łatki nie będą modowym faux pas. To znak, że podążasz za modowym światem w dobrym kierunku.

Czy połączyć mokasyny ze skarpetami?

W letnie dni mokasyny nosi się na gołą stopę, a co zrobić gdy aura nieco się popsuje? Mieszkamy w miejscu o klimacie śródziemnomorskim, dlatego chłodne dni się zdarzają. Pogoda może nas zmusić do założenia skarpet, nie będzie to błędem. Skarpety powinny być wykonane z lekkich materiałów oraz nawiązywać do pogody i do całości stroju. A więc drogie Panie, czas przekuć pomysły w czyn i wybrać się na kolejne zakupy? Może bez wiedzy męża albo z przyjaciółką dla poprawy humoru? Udanych łowów.