Modne baleriny damskie – prawdziwe faux pas

buty baleriny

W zakresie każdej decyzji niestety zdarza nam się popełnić różnego rodzaju błędy. Zasadniczo rzecz ujmując noszenie balerinek damskich nie jest tu żadnego rodzaju wyjątkiem. Jakie błędy w tym zakresie szczególnie często są popełniane?

1) Modne baleriny damskie…. ale kiepskiej jakości

No właśnie – przede wszystkim powiedzieć tutaj trzeba o tym, że dzisiaj niestety często kobiety decydują się na zakup balerinek niskiej jakości. Wydaje się, że będzie to naprawdę tanie obuwie, wszystko będzie super… jednak tak wcale nie do końca jest.

Przede wszystkim trzeba bowiem tutaj zaznaczyć, że kiepskiej jakości balerinki bardzo szybko się psują.. poza tym na pewno nie będą one zdrowym wyborem. Trzeba tutaj bowiem stanowczo zaznaczyć, że niestety takie damskie baleriny nie mają w ogóle powierzchni spodniej amortyzującej cokolwiek, nie posiadają żadnego dobrego materiału, w którym noga by się w ogóle nie pociła.

2) Zniszczone damskie baleriny

Trzeba podkreślić jeszcze jedną sprawę a mianowicie to, że zniszczone damskie balerinki zdecydowanie nie prezentują się dobrze. wiele pań niestety nosi takie balerinki, które już się rozklepują i gdzieś przecierają – stanowczo nie jest to dobry wybór także i dla naszego zdrowia.

3) Mała balerinka ogromne dodatki

No właśnie – czasem też niektóre panie uważają, że modne baleriny damskie powinny posiadać ogromną ozdobę umieszczoną na czubku obuwia. Oczywiście zazwyczaj nie prezentuje się do za ładnie. Taka ozdoba kompletnie dominuje nad dolną częścią stylizacji i w ogóle nie jest kompletnie miła dla oka. Jakby tego jeszcze było mało, to damskie balerinki z ogromną ozdobą są zupełnie niepraktyczne i niewygodne.

Czymś innym będzie jednak tutaj ładna, mała kokardka czy perełki. Gustownie wkomponowane będą stanowiły naprawdę bardzo miły akcent dekoracyjny i nie zdominują całej stylizacji tylko będą stanowiły dodatek.

Niektórzy popełniają ten dość poważny błąd i noszą beleriny