6 kwietnia 2018

Wszystko na odwrót | Shein.com

Wszystko na odwrót. Zamiast pokoju, mamy wieczną wojnę. Zamiast szczęścia, zmagamy się z trudem życia codziennego, wciąż niezadowoleni, wciąż przygniatani niespełnionymi oczekiwaniami względem naszego życia. Zamiast sprawiedliwości, mamy dyskryminacje. Zamiast równości, mamy wciąż widoczną granicę, pieniądz może wszystko, a dobrzy ludzie nie mają co do garnka włożyć. Zamiast bezwarunkowej pomocy, pniemy się po ludzkich porażkach na szczyt sukcesu. Zostawiamy za sobą trupy ludzkich marzeń i spalone mosty ludzkiej nadziei. Zamiast wrażliwości na ludzkie nieszczęście kształtujemy w sobie postawę idealnie niewzruszonej osoby. Eliminujemy ze swojego życia uczucia, bo przecież są niepotrzebne, jeżeli chcemy osiągnąć sukces. Brakuje nam wiary i miłości. Jesteśmy tak zapatrzeni w siebie, że nie widzimy nic oprócz czubka własnego nosa. Cierpimy, wybierając taką drogę. Co nam zostanie w dniu śmierci? Drogi samochód, ogromny dom? Kto zapali znicza na grobie? Zastanów się.

Świat traci na wartości. My tracimy na wartości. Przestajemy wierzyć w jakiekolwiek dobro, bezwarunkową pomoc. Nie wstyd nam, za to, co kształtujemy? Za to, co prezentujemy sobą? Jesteśmy tak bardzo zapatrzeni, że nie widzimy prawdy. Przetrzyj oczy i spójrz, gdzie żyjesz. Jesteś zadowolony z tego, kim jesteś, co robisz, myślisz sam, czy pozwalasz, aby inni robili to za Ciebie?

Zapraszam do oglądnięcia ilustracji (kliknij, aby zobaczyć), które pokazują całą prawdę o naszym świecie, które zainspirowały mnie do napisania tego posta. 

Striped Side Longline Cascade Vest

Gdzie mnie znajdziesz?
Instagram: infinityolkaa
Facebook: aleksandraablog
Vinted: infinityolkaa
Snapchat: infinityolkaaaa
Zdjęcia: Klaudia

14 komentarzy:

 1. Niestety jest to bardzo prawdziwe co napisałaś i to co zresztą widać na tych ilustracjach. Smutny jest ten świat, w którym najważniejszy jest tylko pieniądz, lajki i biznes pozbawiony wartości. Wszystko krąży wokół pieniądza i "sławy" dla której niektórzy poświęcają swoje relacje z bliskimi i tracą wszystko to co tak naprawdę jest ważne w życiu - czyli miłość, rodzina i inny człowiek. A w tym wszystkim najsmuniejsze jest to, że to własnie sam człowiek do tego doprowadził swoim egoizmem :(
  Bardzo fajny i mądry wpis :D

  moszovska-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, ale taka prawda. Życie czasami jest bardzo niesprawiedliwe, a ludzie po prostu głupi :)
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, ale to prawda... Wszyscy zapatrzeni są w siebie i nie patrzą na to, że swoim "dążeniem do celu po trupach" krzywdza innych. Przecież wazna jest sława i pieniądze...
  Pozdrawiam ciepło
  My Blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Świat zmienia się coraz bardziej. Z roku na rok jest więcej rywalizacji, ale niestety to się nie zmieni, bo ludzie pragną mieć jak najwięcej.

  Zapraszam na bloga
  Miłego dnia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie się z tobą zgadzam. Świat stale się zmienia, pod pewnymi względami na dobre, a nawet tu się może okazać, że nie do końca :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje mi się że ludzie kiedyś mieli mniej ale byli zdecydowanie szczęśliwsi ;) a co do stylizacji to bardzo mi się podoba ;)
  Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;)
  www.jagglam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawa ta narzutka czy jak to można nazwać <3
  zapraszam

  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 8. Super wyglądasz! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Super zdjęcia 😍 zapraszam tez do siebie ☺️ thinafix.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie wygladasz ;*
  super buty
  https://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny post, 2 ostatnie zdjęcia najlepsze :)

  Kiudlis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. smutne, ale prawdziwe... niestety to materia, a nie uczucia żądzą światem. Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetna stylizacja bardzo mi się podoba <3

  ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN I OBSERWOWANIA MOJEGO BLOGA ❤
  Serdecznie zapraszam na mojego BLOGA.
  Serdecznie zapraszam na mojego INSTAGRAMA.

  OdpowiedzUsuń