19 lutego 2018

Jedyne co Cię ogranicza to Ty sam | Dresslily

Wszystko zaczyna się tak samo. Lekko zachmurzony ranek, wczesna godzina, budzik, który niewyobrażalnie głośno oznajmia, że pora wstać. Ciężko otworzyć zmęczone powieki, które mimo 7 godzin snu, nie są w stanie funkcjonować. Kolejny dzień, któryś z kolei, w którym nie możesz się zorganizować. Brakuje Ci czasu, słyszysz każde tyknięcie zegara, sekunda do sekundy, minuta i nagle wybija godzina wyjścia, a Ty nie masz pojęcia, w co włożyć ręce. Kolejny słaby dzień w szkole czy w pracy, chcesz się wybić, ale nie potrafisz nawet ustać na nogach. Organizm mimo zmęczenia wita Cię w domu ciężkim humorem. Nie potrafisz przestać myśleć o beznadziejności, która Cię otacza, wszystko nie po Twojej myśli, chcesz dobrze, wychodzi źle, albo chcesz, ale myślisz, że nie potrafisz. 

Ilekroć rezygnowałeś z czegoś tylko dlatego, że się bałeś? Ilekroć sobie odmawiałeś, bo byłeś zdania, że nie jesteś w stanie tego zrobić, że nie dasz rady, że sobie nie poradzisz? Ile razy rezygnowałeś z tego, co dla Ciebie ważne, bo uważałeś, że nie jesteś gotowy, że i tak pójdzie Ci źle, że i tak znajdą się lepsi od Ciebie? Ile razy obiecywałeś, że zrobisz coś dla siebie, a ile razy ta obietnica była tylko pustymi słowami, bo twierdziłeś, że nie zasługujesz na coś lepszego? Jedyne co Cię ogranicza to Ty sam, Twój cichy głosik w głowie, który podpowiada Ci, że nie dasz rady, Twoja wewnętrzna blokada, która za każdym razem skłania Cię do wycofania się. Szepty, których nikt nie słyszy, szepty, z którymi borykasz się na co dzień, które wmawiają Ci, że nie jesteś w stanie się tego podjąć. Uwierz w swoje możliwości, zamiast wmawiać sobie, że nie dasz rady, bo przecież inni zrobią to i tak lepiej, spójrz tylko na siebie i daj z siebie 110%. To Ty masz być zadowolony ze swoich osiągnięć i możliwości, nie uszczęśliwiaj wszystkich wkoło, tylko skup się chociaż raz na tym, czego Ty pragniesz. Walcz z szeptami, które sam sobie wmawiasz, podejmij się tej walki i zburz ograniczenia! Bo Ty trzymasz pałeczkę i tylko Ty jesteś w stanie podjąć się tej walki, żeby uwierzyć w siebie, z pomocą ludzi, czy bez  to od Ciebie zależy, czy tego chcesz.
Gdzie mnie znajdziesz?
Instagram: infinityolkaa
Facebook: aleksandraablog
Vinted: infinityolkaa
Snapchat: infinityolkaaaa

8 komentarzy:

 1. Bardzo mądre słowa <3 Warto walczyć o siebie i nie ograniczać się, by czerpać maksymalną radość z życia. Stylizacja jest świetna. Zarówno w zestawieniu z jeansami jak i czarnymi spodniami.
  Pozdrawiam
  My blog

  OdpowiedzUsuń
 2. warto o siebie walczyć ;) wyglądasz zjawiskowo ;*
  pozdrawiam cieplutko xkroljulianx

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mądre słowa ❤ Jestem zachwycona tymi zdjęciami, masz takie piękne włosy...
  Pozdrawiam cieplutko
  My blog

  OdpowiedzUsuń
 4. To my wyznaczamy swoje cele i granice, piękny post i piękne zdjęcia :)
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Buty mi się najbardziej podobają :)

  Kiudlis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. piękny post <3

  http://endzelek.blogspot.com/2018/02/kolekcja-szminek.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Stylizacja prześliczna i przypomina mi matkę z Rodzinki Adamsów.

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga.

  OdpowiedzUsuń