11 sierpnia 2017

Wakacyjny przegląd sklepów | Back to school with Zaful

Dzień dobry Kochani! Tak wiem, nikt nie lubi szybkich powrotów do szkoły, nawet jeszcze o tym nie myślę, ale Zaful ma świetną promocję z tym związaną, więc dlaczego miałabym się nie podzielić tą informacją tutaj. Oprócz darmowej wysyłki zaprasza również na świetny konkurs, w którym można wygrać dwie rzeczy - dla ciebie i Twojej przyjaciółki. Zasady są bardzo proste, wystarczy kliknąć w ten link, żeby zapoznać się z regulaminem konkursu.

Hello! I know, nobody likes fast returns to the school, even I am still not thinking about it, but Zaful has excellent promotion associated with it, so why I would be supposed not to communicate this information here. Apart from the free dispatch he is also inviting to the excellent competition, in which it is possible to win two things - for you and your friend. Principles are very simple, it will be sufficient to click on this link in order to read regulations of the competition.
Przygotowałam również w małym kolażu ze strony zaful kilka fajnych rzeczy, które z pewnością przydadzą się w nowym roku szkolnym: 1. Klasyczny zegarek, który z pewnością się przyda. 2. Wygodna bluzka pasująca do każdego typu spodni z ciekawym haftem. 3. Plecak przypominający wakacje, który z pewnością doda trochę motywacji.

I also prepared in the small collage from the zaful a few cool things which certainly will be useful in the new school year: 1. Classical watch which certainly will be useful. 2. Convenient blouse matched to each type of trousers with an interesting embroidery. 3. Rucksack resembling holidays which certainly a little motivation will add.Gdzie mnie znajdziesz?
Instagram: infinityolkaa
Facebook: aleksandraablog
Vinted: infinityolkaa