9 sierpnia 2017

(Nie)Wiara w ludzi | Rosegal x Maxi floral jumpsuit

Czasami czuję ogromny wstyd, który rozchodzi się po całym moim ciele, nie dając spokojnie zasnąć. Jest mi okropnie przykro, że na świecie jest tyle zła, że ludzie nie umieją być ludźmi, a sama nazwa gatunku nie podpowiada, że posiadają, chociażby garstkę ludzkości w sobie. Widzę tylko cholerną obojętność w ich oczach, słyszę śmiech podsycany kosztem czyjegoś nieszczęścia i w tym momencie uświadamiam sobie, że wszystkie wpajane w młodości historię, są tylko piękną bajką, w której wszyscy ludzie się wspierają, nawzajem sobie pomagają i naprawdę chciałabym żyć tą bajką tak długo. jak tylko się da, ale z czasem ta piękna bajka pęka niczym bańka mydlana, pozostawiając po sobie tylko ogromny szok i niedowierzanie.

Z pewnością jesteście tego świadomi, że od zawsze świat gromadzi na swojej ziemi ludzi, którzy do szpiku kości przesiąknięci są złem, wcale nikogo nie szufladkuję, nie mówię, że wszyscy są źli, a świat nie ma sensu, bo nie mam prawa tego kwestionować. Po prostu ciężko mi czasami zrozumieć, gdy w telewizji słyszę o kolejnym człowieku, który katuje swojego psa na śmierć, bo mu przeszkadzał, czy o człowieku, który znęca się nad swoimi dziećmi. Ciężko mi pojąć co taki człowiek ma w głowie, o czym myśli, a przede wszystkim gdzie do cholery są jego wyrzuty sumienia?! Dobro w porównaniu do zła jest mało dostrzegalne, rzadko kiedy słyszymy o wielkim czynie wartym wielkiego podziwu, ale właśnie dzisiaj chciałabym podziękować za ciebie, bo może właśnie siedzisz i czytasz moje wypociny, a zaliczasz się do ludzi, którzy próbują być dobrzy, pomocni, zawsze otwarci, a przede wszystkim mili i szczerzy. Wiem, że popełniasz błędy, że nie zawsze wychodzi tak, jakbyś chciał, ale wiem, że dzielisz się swoim szczęściem, odpowiadasz szczerym uśmiechem i służysz pomocną dłonią. Może nie doceniasz siebie i swoich umiejętności, może nie widzisz swojego wpływu na ten świat i nie jesteś świadomy tego, że kiedykolwiek pomogłeś, ale wiedz, że masz na tym świecie swój cel i mimo swojego niedocenienia, masz ogromny wpływ  może nie na cały świat, ale na grono, którym się otaczasz, na swoją okolicę, na ludzi, którym podarowałeś dobrą radę, czy pomocną dłoń, wtedy, kiedy byli w potrzebie. To właśnie w ciebie pokładam swoją wiarę w lepszy świat, to dzięki tobie moja wiara w ludzi jeszcze gdzieś we mnie jest i pamiętaj dobro, które dajesz wróci z podwójną siłą. 
Pędzle - tutaj*kliik* | Kombinezon - tutaj*kliik* | Sztuczne rzęsy - tutaj*kliik* | Stanik - tutaj*kliik*


Gdzie mnie znajdziesz?
Instagram: infinityolkaa
Facebook: aleksandraablog
Vinted: infinityolkaa
Zdjęcia: Kamila Curzytek

19 komentarzy:

 1. Cudowny masz ten kombinezon! <3
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Good pictures, have a good day

  https://elegant-e.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie wyglądasz!:D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie :)
  Zapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)

  veronicalucy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Życie jest zbyt krótkie, by się zamartwiać. :) Świetna stylizacja!
  Pozdrawiam ciepło!

  pateye.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. jeju ten kombinezon wygląda jak sukienka normalnie heheh <3
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny kombinezon, bardzo mi się spodobał, ślicznie ci w nim !

  ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG TINYPURPOSE OFFICIAL / klik /

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pierwszy rzut oka kombinezon wygląda jak sukienka! Obłędny :)
  Fajnie, że zestawiłaś go z obcasami - mega wydłużyłaś nogi.

  Pozdrawiam
  http://simplysimplesimpleness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie się prezentujesz :)
  A co do ludzi no cóż, mam czasem wrażenie że bycie takimi "złymi" sprawia ich radość

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne :) Piękne zdjęcia :)


  Kiudlis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ładny kombinezon! Na świecie jest niestety zbyt wiele zła i to prawda, że wpajane nam w młodości historie, gdzie wszyscy sobie pomagają są wyłącznie piękną bajką. Niemniej jednak można też natrafić naprawdę na takie osoby, dlatego też nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Zgadzam się z Tobą, że dobro jakie wysyłasz wraca do Ciebie z podwójną siłą :) Pozdrawiam ♥ wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. również nie rozumiem, skąd tyle zła bierze się w ludziach i dlaczego niektórzy tak ogromną satysfakcję czerpią z cudzego cierpienia. Dobrze jednak, że pojawiają się sytuacje, które przywracają wiarę w człowieczeństwo.
  świetnie wyglądasz ;) sukienka piękna ;*

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczna sukienka 😍
  Infinita-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety - ja również często zadaję sobie te pytania - czemu jest tyle zła, co kieruje tymi ludźmi? Nie pozostaje mi nic innego, jak dbać o to, aby nie stać się w niczym do nich podobną i starać się dzielić dobrem z ludźmi.

  OdpowiedzUsuń
 15. Great post!

  You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? (f4f) Let me know on my blog with a comment! ;oD

  Have a great day!

  xoxo Jacqueline
  www.hokis1981.com

  OdpowiedzUsuń