1 czerwca 2017

Nie mam nic do zaoferowania oprócz siebie | Black outfit x Gamiss

Nie mam nic do zaoferowania oprócz siebie  swojej pokręconej osobowości, trudnego charakteru, głośnego śmiechu i wielkiego pecha, który przychodzi zawsze w najgorszych możliwych chwilach. Nie mam nic do zaoferowania oprócz siebie, ale wiedz, że wysłucham cię w najgorszych momentach, podaruje ci dobrą radę, otulę swoją obecnością i pomogę postawić ci pierwsze kroki w drodze do szczęścia. Nie mam nic do zaoferowania oprócz siebie, ale wiedz, że będę twoim przyjacielem, niepoprawnym marzycielem, będziemy razem się śmiać i upadając płakać, razem spełniać marzenia i zbawiać świat, chociażby jego małą cząstkę. Nie mam nic do zaoferowania oprócz siebie, ale z radością będę witać nowy dzień, z miłością patrzyć na mojego ukochanego i z radością spędzać czas z rodziną. Każdego dnia będę mówić dziękuję za to, że jestem i za tych ludzi, których kocham bez granic, i mimo że któregoś dnia na pewno zapomnę podziękować, to nazajutrz przekalkuluję to, co mam i podziękuję osobiście, czasami rozklejając się do ostatniej łzy, tylko, dlatego że mam przy sobie właśnie tych ludzi.

Nie mam nic do zaoferowania oprócz siebie, więc wybieraj z rozumem  nie mam drogiego samochodu, ogromnego domu, szafy wypełnionej najdroższymi z możliwych ubrań. Nie potrzebuję wielkiego ogrodzenia wkoło mojego skromnego ogrodu. I ogromnych banknotów w moim małym ozdabianym portfelu. Jedynie czego potrzebuje to życia  życia przepełnionego miłością, przyjaźnią, szczęściem, spełnionymi marzeniami i walką o lepsze jutro. Potrzebuję prawdziwego przyjaciela, bezinteresownej i wyrozumiałej miłości, wspierającej rodziny. Potrzebuję nadziei na lepszych ludzi  na brak z ich strony przemocy, terroryzmu, nienawiści. Potrzebuję ogromnego zrozumienia, ale tylko od ludzi mi bliskich. Nie potrzebuję milionów obserwujących czy setki wirtualnych znajomych, wystarczą ludzie, do których będę mogła iść w podartych piżamach i bez makijażu, tylko po to, żeby wypłakać się za wszystkie czasy, a wrócić z wielkim uśmiechem i lżejszym sercem. Dlatego nie mam nic do zaoferowania oprócz siebie - swojej miłości, przyjaźni, zrozumienia i serca, czy jestem szczęśliwa? Jak najbardziej, bo mam w życiu wartości, które ważniejsze są od posiadania coraz większego majątku. Moja rodzina, przyjaciele, bliscy są moim największym życiowym majątkiem, ich troska, radość, uśmiech sprawiają, że mam dla kogo żyć, czynią moje życie lepszym.

A tak często odrzucamy najważniejsze wartości, zatapiając się w banknotach odbierających nam wolność...
Crop top - tutaj(kliik) | Buty - tutaj(kliik) | Plecak - tutaj(kliik) | Korektor do konturowania twarzy - tutaj(kliik) | Strój kąpielowy - tutaj(kliik)

Podaj jedną cenę w komentarzu, a wybiorę kilka blogów i dodam do zakładki BLOGI, KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ.


Gdzie mnie znajdziesz?
Instagram: infinityolkaa
Facebook: aleksandraablog
Vinted: infinityolkaa
Zdjecia: Kamila Curzytek

17 komentarzy:

 1. Uwielbiam Twój sposób pisania, pieniądze nie są wszystkim i powinniśmy o tym pamiętać.
  Pozdrawiam cieplutko
  http://www.just-do-one-step.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, pisze świetnie, a ponadto wrzuca świetne zdjęcia. Brawo! :)

   Usuń
  2. Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że są jeszcze osoby, które do końca czytają posty i z chęcią się wypowiadają! :)

   Usuń
 2. Pieniądze i te inne rzeczy materialne nie powinny byc wogóle ważne. Najważniejsze są wnętrza ludzi i kazdy o tym powinien pamiętać :)
  Piękne spodenki :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł tego wpisu tak bardzo przypomina mi to, co powiedzieliśmy sobie z moim partnerem prawie rok temu, kiedy zaczęliśmy się spotykać...ja mam trudny, nieco nostalgiczny czasami, spokojny charakter, on z kolei energiczny, nieco wybuchowy z szybką zdolnością do zdenerwowania się...ale na dobrą sprawę właśnie to jest piękne, bo coś co się u nas zgadza to wartości i taka sama wizja przyszłości - szczęśliwi, kochający się ludzie z własnym miejscem na ziemi, jakie by ono nie było...;)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Ulvinde
  http://ulvinde.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciwieństwa się przyciągają, najważniejsze są wspólne cele, wzajemna akceptacja i podobne życiowe wartośći, super wizja przyszłości, bardzo piękna! :)

   Usuń
 4. Pięknie piszesz.
  Ludzie myślą czasami że nie mają nic do zaoferowania sobą, a właśnie to oni znajdują sie w centrum tych najważniejszych dla nas wartości i tych, które czynią nasze życie lepszym.

  Pozdrawiam
  FotoHart

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, warto uwierzyć w siebie, bo dla kogoś napewno jesteśmy kimś kto czyni jego życie lepszym :)

   Usuń
 5. Świetnie to napisałaś :)

  http://live-telepathically.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super stylizacja , świetne zdjecia ;*
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Love this outfit so much! Top, shorts, and fishnet are just so perfect!
  Would you like to follow each other? :D

  OdpowiedzUsuń
 8. "Nie mam nic do zaoferowania oprócz siebie". W "Ja" tkwi wszystko, co można drugiemu człowiekowi zaoferować. "Ja" jest skarbem i największy darem dla drugiej osoby. "Ja" to tylko i aż. Ogromnie podoba mi się sposób, w który napisałaś tego posta. Bardzo refleksyjny.
  No i bardzo podobają mi się buty:)

  https://theluucky13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. przecudne masz spodenki <3
  po klikane
  7.00
  12.46
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepięknie napisane, w dodatku o pięknych rzeczach. Rodzina, miłość, przyjaciele to moim zdaniem jedne z najważniejszych rzeczy w życiu. Stylizacja idealna <3 7.00$
  malinowynotes-klik

  OdpowiedzUsuń
 11. Banknoty... One czasami potrafią wiele popsuć...
  WWW.BARKEJ.PL

  OdpowiedzUsuń